Promocje i wyprzedaże 2008-10-01

Weekend w centrach handlowych i sklepach

W ten weekend zapraszamy m.in. na urodziny centrów handlowych Targówek, Galaxy, Copernicus i Magnolia Park, na Tydzień Kobiet w Kraków Plaza, Fashion Weekend w Manufakturze, Noc Zakupów w Reducie oraz promocje w sklepach.

CENTRUM HANDLOWE TARGÓWEK (WARSZAWA)10. urodziny CH Targówek

W dniach 8 września - 5 października CH Targówek świętuje swoje 10. urodziny. Główną atrakcją imprezy będzie trwająca ponad miesiąc loteria urodzinowa. Wśród licznych nagród znajduje się m.in. Seat Leon, telewizor LCD, zestaw kina domowego i laptop. Uroczyste losowanie nagród odbędzie się 5 października o 16. podczas wielkiego finału urodzin.

W każdy urodzinowy weekend można spodziewać się wielu niespodzianek dla dzieci. Podczas finałowego weekendu na gości czekają loty balonem oraz wyjątkowy - pionowy koncert na ścianie.

Program imprez:
 • 4 października (godz. 17. - 20.) - loty balonem dla całej rodziny
 • 5 października (od godz. 16.) - finałowe losowanie nagród, tort, koncert na ścianie

targ_ur.jpg


GALAXY (SZCZECIN)5. urodziny Galaxy

Już w najbliższy weekend, 4-5 października, Galaxy zaprasza na imprezę urodzinową. To 5 urodziny Galaxy i z tej okazji przygotowano specjalny program:
 • Sobota w rytmie tańca, czyli mnóstwo prezentacji tanecznych (różnorodne style taneczne: break dance, house, new styl, oldschool, rnb, salsa, hip-hop, poping). W programie występ duetu Save the beat - Agnieszka i Paweł, uczestników You can dance. Zapraszamy również do nauki tańca i próby pobicia rekordu w grupowym tańcu nowoczesnym. Sobotnie atrakcje to także roztańczone pokazy mody.
 • W niedzielę Turniej Fryzjerski "Złoty Grzebień" i próba pobicia rekordu w największej ilości uczesanych głów.
 • Również w niedzielę, o godz. 17. koncert zespołu Łzy akustycznie.
Oprócz prezentacji i występów na scenie głównej wiele innych atrakcji:
 • bezpłatne fryzury i makijaże
 • rodzinne studio fotograficzne
 • konkursy z nagrodami
 • fabryka znaczków
 • clownowe szaleństwo
 • wybory Miss and Mister Galaxy i najsympatyczniejszej rodziny

galaxy_5ur.jpg

GALERIA COPERNICUS (TORUŃ)3. urodziny Galerii Copernicus

Od 3 do 26 października potrwają obchody urodzin jednego z najbardziej lubianych przez mieszkańców Torunia centrum handlowego Copernicus, które kończy w tym roku 3 lata. Główną atrakcją imprezy będzie trwająca prawie miesiąc loteria urodzinowa. Wśród licznych nagród głównych znajdują się m.in. telewizory LCD, zestaw kina domowego i laptopy. Uroczyste losowanie nagród odbędzie się 26 października o 16.30, podczas wielkiego finału urodzin. W czasie trwania loterii można przez cały czas odbierać nagrody natychmiastowe. Podczas finałowego weekendu na gości czekają wyjątkowe atrakcje:
 • Występ zespołu "Abba-show"
 • Spektakl "Gorączka Sobotniej Nocy" z Gwiazdą Barbarą Melzer
 • Wielki Finał "100 lat" w wykonaniu zespołu "Abba-show"

copernicus_3ur.jpg

KLIF (GDYNIA)Super Sobota, 4 października

W godz. 12. - 16.:
 • Spotkanie z judo.
 • Wspólna zabawa dzieci wraz z rodzicami.
 • Konkursy wiedzy, plastyczne i sprawnościowe z atrakcyjnymi nagrodami.

klif_supersobota_poczpazdz.jpgKonsultacje stylistów

Co będzie modne zimą? Które rzeczy wybrać dla siebie? Jak połączyć swój własny styl z nowościami? Na te i inne pytania z przyjemnością odpowie Wam stylistka Klifa. Klif zaprasza na indywidualne konsultacje ze stylistką, która wprowadzi nas w nowy jesienno-zimowy sezon. Dokładny termin i godzinę spotkania ze stylistką można umówić osobiście w punkcie informacyjnym w Klifie lub pod numerem telefonu: 058 664 93 45. Tej jesieni tygodniowy kalendarz bezpłatnych konsultacji przedstawia się następująco:
 • środa w godzinach 13:30 - 19:30
 • piątek w godzinach 15:00 - 19:30
 • sobota w godzinach 9:00 - 16:30

KLIF (WARSZAWA)Indywidualne Konsultacje Stylistów

Warszawskie Centrum Handlowe Klif zaprasza na bezpłatne konsultacje stylistów. Dokładny termin i godzinę spotkania można umówić osobiście w punkcie informacyjnym w Klifie lub pod numerem telefonu 022 531 45 00. Tygodniowy kalendarz konsultacji:
 • środa i piątek: 16. - 20.30
 • sobota i niedziela: 14. - 20.

konsultacje_stylistow_klif_.jpg


KRAKÓW PLAZA (KRAKÓW)Tydzień kobiet w Kraków Plaza

Centrum handlowo-rozrywkowe Kraków Plaza w dniach 29 września 4 października organizuje akcję "Tydzień Kobiet", która zostanie uwieńczona jesiennym pokazem mody. W tym okresie w Kraków Plaza prezentowane będą warsztaty tematyczne związane z modą i urodą.

Zdrowa żywności będzie tematem dominującym w środę. Specjaliści udzielą porad oraz przedstawią zasady zdrowego żywienia. Każdy z klientów Kraków Plaza będzie miał okazję zobaczyć jak należy przygotować zdrowe dania dbając o figurę jednocześnie nie zapominając o swoim zdrowiu. Organic Market będzie głównym sponsorem upominków dla Pań w postaci rabatów lub darmowych ciasteczek owsianych. Ten dzień zapowiada się naprawdę zdrowo i smakowicie.

Czwartek to dzień wizaży. W tym dniu zostaną zaprezentowane nowe trendy makijażu i paznokci oraz przedstawimy propozycje na nadchodzący sezon. Pokażemy jak robić makijaż krok po kroku. Każdy zakup w tym dniu nagrodzony zostanie bonem na rabaty w sklepach oferujących kosmetyki na terenie Kraków Plaza. Ten dzień należy do klientek, nad którymi opiekę sprawować będą wizażyści. Każda z Pań będzie miała okazję przekonać się jaki makijaż jest dla niej odpowiedni oraz jak go wykonać na co dzień bądź na specjalne okazje. Panie z pewnością docenią ten prezent.

Przedostatni dzień akcji poświęcony będzie zdrowemu stylowi życia. Specjaliści podpowiedzą jak zadbać o sylwetkę, udzielą porad kosmetycznych i zaprezentują przyrządy fitness oraz różnego rodzaju nowinki techniczne wraz z poradami instruktorów. Obecni przy nich trenerzy będą udzielać informacji odnośnie zalecanych dawek sportu, najodpowiedniejszych formach aktywnego wypoczynku. W tym dniu w Kraków Plaza znajdzie się również stanowisko pomiaru ciśnienia.

Finałowy dzień całej akcji to jesienny pokaz mody inspirowany największymi miastami mody. Zaprezentowane zostaną najnowsze kolekcje wiodących, komercyjnych marek odzieżowych, które swoje sklepy mają w Kraków Plaza. Styliści pokażą jak dobierać odpowiedni strój do odpowiedniej figury przy okazji nie zapominając o własnym stylu.

Przez cały "Tydzień Kobiet" rozdawane będą paniom korzystającym z porad i atrakcji specjalne zaproszenia do obszaru VIP podczas pokazu mody. W akcję zaangażowani będą również najemcy Kraków Plaza, którzy świadczą usługi na rzecz urody klientek. Do współpracy przy makijażu modelek zaproszono Sephorę.

Sklepy biorące udział w tygodniu kobiet: Smyk, Cottonfield/Jackpot, Tatuum, Pabia, Dudex, Blazek Polska, Body Fashion, Click Fashion, Monnari, Kastor, Camille Albane, Ravel, Vision Express, Sunset Suits Mens Fashion, KappAhl, Klasyka, Sephora, Zebra, Altero Obuwie, Taranko, Polska Grupa Producentów Odzieży, Pazoo, Maboo, Smith's, Happy Mum, Marilyn.

MAGNOLIA PARK (WROCŁAW)1. urodziny Magnolia Park

Październik w Magnolia Park to miesiąc świętowania. Nocne Zakupy, zaplanowane na 3 października, będą początkiem obchodów pierwszych urodzin centrum. W pierwszy piątek października od godz. 21. do 24. wszystkie sklepy na terenie centrum będą dostępne dla odwiedzających. Klienci zaproszeni są do przyjścia na zakupy nocą i skorzystania z bardzo atrakcyjnych zniżek, specjalnie przygotowanych na tę okazję. Ponadto dla gości zostanie zorganizowana specjalna loteria z atrakcyjnymi nagrodami. Kupony uprawniające do wzięcia udziału w loterii będą rozdawane 2 i 3 października na wrocławskim Rynku oraz w Magnolia Park.

3 października co godzinę na Placu Niebiańskim na terenie centrum odbywać się będzie losowanie. Cała akcja oraz wywiady ze zwycięzcami będą transmitowane przez Radio Aplauz. O godz. 21.30 klienci będą mieli możliwość wzięcia udziału w pokazie mody pod nazwą "Różowa Moda". Każdy, kto przybędzie ubrany w kolor różowy, ma dodatkową szansę na zdobycie cennych nagród. Zostały również przewidziane nagrody pocieszenia. Goście urodzinowej uroczystości będą mieli okazję zobaczyć wyjątkowy pokaz fontann, który odbędzie się o godz. 0.30 na Piazza - placu przed Magnolią Park.

magnolia_1ur_noc.jpg


W weekend, od 10 do 12 października, odbędzie się Weekend FIT, natomiast od 17 do 19 października, klienci Magnolia Park będą mieli okazję spróbować potraw z całego świata, podczas Weekendu Kulinariów. Wszystkim wydarzeniom towarzyszyć będzie motto przewodnie centrum "Magnolia Park - Twój Świat Zmysłów".

Pierwsze urodziny Magnolia Park to także niezwykłe występy młodych muzyków z wrocławskiej Akademii Muzycznej. Przez cały weekend w Centrum prezentowana będzie muzyka, wśród której, każdy znajdzie coś dla siebie. Zaprezentują się kwartety smyczkowe, klarnetowe oraz jazzowe, chór, a także big band grający Glenna Millera & Dixie. Sarah Jones, głos Magnolia Park, złoży urodzinowe życzenia prosto z Montrealu.

magnolia_1ur_plan.jpg


MANUFAKTURA (ŁÓDŹ)Fashion Weekend

Fashion Weekend w Manufakturze to okazja, aby przez całe 3 dni obcować ze światem mody i projektantów. Goście Centrum obejrzą najnowsze kolekcje, wezmą udział w pokazach znanych kreatorów, takich jak Natalia Jaroszewska i obiecujących projektantów oraz dowiedzą się więcej o trendach na najbliższe miesiące. Zaplanowano również nocne zakupy, podczas których będzie można wygrać wycieczkę do Brazylii. Święto mody potrwa od 3 do 5 października. W tych dniach Manufaktura stanie się polską stolicą projektowania.

Motywem przewodnim tegorocznych jesiennych pokazów jest kawa, klasyczny napój o intensywnym smaku i aromacie, nieodłącznie związany z modą. Ostatnie lata o czas tzw. fashion cafes - kawiarni połączonych z atelier mody. Hasło Manufaktura Fashion Cafe oddaje atmosferę imprez towarzyszących pokazom najnowszych kolekcji. Dodatkową atrakcją artystyczną będzie występ "międzynarodowego zespołu rewii brazylijskiej" oraz pokazy ognistych latynoskich tańców: salsy i samby.

Centralnym punktem Fashion Weekend 2008 będzie Rotunda, gdzie stanie wybieg dla modelek. W kawiarniach zostaną zainstalowane panele TV z transmisjami z pokazów z dnia poprzedniego oraz z zeszłorocznej edycji. Przy wejściu głównym od strony Rynku, w piątek, 3 października o godz. 10 planowane jest Otwarcie Alei Tendencji Mody, czyli prezentacji najnowszych trendów na manekinach. Stylizację przygotują absolwenci WSSP w Łodzi pod kierunkiem Małgorzaty Czudak i Rafała Michalaka.

Atrakcji nie zabranie również dla najmłodszych i dla panów. Na Rynku planowana jest wystawa starych samochodów oraz prezentacja pojazdów ze złotej epoki kubańskiej Hawany. W niedzielę, 5 października, Manufaktura zaprasza dzieci do zabawy, konkursów i malowania twarzy.

Szczegółówy program Fashion Weekend >>>

manu_fashion.jpg


Zespół Pieśni i Tańca wczoraj i dziś

Manufaktura zaprasza do odwiedzenia wystawy czasowej p.t. "Zespół Pieśni i Tańca wczoraj i dziś", organizowanej w Muzeum Fabryki, w dniach od 14 września do 5 października. Ekspozycja poświęcona jest historii Zespołu Pieśni i Tańca Poltex i jego obecnej działalności. Będzie można obejrzeć filmy z występów grupy oraz zobaczyć stroje, w których tańczy. Ekspozycja będzie dostępna dla wszystkich zwiedzających w godzinach:
 • wtorek - piątek: 9. - 13. i 15. - 19.
 • sobota: 11. - 19.
 • niedziela: 10. - 18.
 • poniedziałek: muzeum nieczynne

MAXIMUS (NADARZYN)Baśniowy Świat w Centrum Maximus

W najbliższy weekend 4 i 5 października Centrum Maximus zaprasza najmłodszych klientów centrum do przeniesienia się w Baśniowy Świat. Na wszystkie dzieci, które w tych dniach odwiedzą Maxilandię - miejsce zabaw w hali D Centrum Maximus, czekać będzie wiele atrakcji i zabaw ze świata baśni i magii.

W sobotę i niedzielę, 4 i 5 października w godzinach otwarcia Maxilandii tj. 9.30 - 17.30, Centrum Maximus zaprasza wszystkie dzieci do spędzenia niezwykłego weekendu z bohaterami baśni. Dzieciom przez całą imprezę towarzyszyć będzie Klaun, Tomcio Paluch oraz Wielka Maskotka, które wprowadzą dzieci w świat baśnii i magii. Najmłodsi będą mieli okazję spotkać Harrego Pottera, który zaprosi do swojego magicznego świata. Dzieci wspólnie z Harrym nauczą się latania na miotle, zostaną także zaczarowane w zwierzęta. W krainie Rycerza i Królewny najmłodsi będą mogli wykazać się odwagą, wspinając się na zamek. Uczestnicy imprezy zrobią wspólnie Mumię, a następnie odtańczą z nią "taniec połamaniec".

Wszystkie dzieci, które w weekend odwiedzą Maxilandię, będą mogły wziąć udział w licznych zabawach i konkursach. Najmłodsi spróbują swoich sił w kalamburach, tworzeniu wielkich obrazów, a także we wspólnym śpiewaniu. Uczestnicy zabaw wezmą też udział w dyskotece. Przez cały czas trwania imprezy najmłodsi będą mogli korzystać ze wszystkich stałych atrakcji i urządzeń Maxilandii.

Maxilandia we wszystkie weekendy jest miejscem, gdzie dzieci mogą spędzić czas pod fachową opieką, a w tygodniu jest niepowtarzalnym placem zabaw. Podczas weekendowych zakupów rodzice nie muszą martwić się o swoje pociechy. Na Maxilandię składa się kilka oddzielnych atrakcji, tworzących krainę zabaw. W ich skład wchodzą: "małpi gaj", miejsce dla małych budowniczych z wielkimi klockami-kształtkami, miejsce dla większych budowniczych z różnorodnymi klockami, oaza domatorów, gdzie znajdą się wszelkie sprzęty do zabawy w dom, cześć dla "kupców" przeznaczona dla wszystkich dzieci lubiących zabawę w sklep, specjalne miejsce dla maluchów ze sprzętami przeznaczonymi dla najmłodszych gości, w którego skład wchodzi np. basen z małymi piłkami.

Maxilandia znajduje się w południowym narożniku Hali D (lokalu nr 8 o powierzchni 219 m). Miejsce jest dostosowane do potrzeb najmłodszych, jest przestrzenne, bezpieczne i klimatyzowane. W pobliżu znajdują się toalety. Pobyt i zabawa dzieci w Maxilandii są bezpłatne. Maxilandia otwarta jest w sobotę i niedzielę w godzinach 9.30-17.30.

maximus_maxilandia.jpg


PARK HANDLOWY AUCHAN BIELANY (WROCŁAW)Kawa czy herbata?

Kiedy jesienny, pochmurny poranek wprawi nas w smutny nastrój, a chłodny i deszczowy wieczór odbierze energię, warto sięgnąć po filiżankę kawy lub herbaty. Łyk gorącego napoju rozgrzeje, pobudzi umysł i wzmocni organizm. Na herbaciane i kawowe chwile relaksu zapraszają kawiarnie oraz sklep herbaciany w Parku Handlowym Auchan Bielany.

Mała, czarna
Kawa to najpopularniejsza używka na Ziemi. Ten czarny napój może być serwowany na zimno lub gorąco, z mlekiem, śmietanką czy cukrem. O tym, że po "małej czarnej" czujemy się pobudzeni wie każdy smakosz. Kawa posiada jednak jeszcze wiele innych zalet. Spożywana w rozsądnych ilościach dotlenia organizm, poprawia koncentrację i korzystnie wpływa na trawienie.

Świat herbaty
Lecznicze właściwości, tak niezbędne w październikowe i listopadowe chłody, posiada także herbata. Wystarczy jedna jej filiżanka, aby się rozgrzać i poprawić sobie nastrój, a składniki zawarte w poszczególnych rodzajach herbaty pozytywnie wpłyną na nasze zdrowie. Zielona pomoże pozbyć się wolnych rodników, czerwona ureguluje działanie przewodu pokarmowego, a czarna pobudzi układ krążenia.

W domowym zaciszu
Herbata biała, "Yerba mate", jaśminowa "Long zhu" czy orientalna mieszanka pod nazwą "Świątynia smaku" to przykłady tylko trzech z około stu rodzajów herbat liściastych oferowanych w sklepie Czas na herbatę. Dzięki bogactwu smaku i aromatowi ziół sprowadzanych z najodleglejszych zakątków świata, wśród wielu różnorodnych gatunków odnajdziemy nasz idealny. Choć szyld sklepu promuje herbatę, z jego oferty skorzystają również kawosze. Do wyboru będą mieli tu co najmniej 50 rodzajów ulubionego napoju. Wszystkie produkty sprzedawane są w 100 gramowych torebkach. Ponadto, proponowane przez sklep, elegancko zapakowane zestawy różnych mieszanek, będą stanowić nietuzinkowy upominek dla bliskiej nam osoby.

Smak ulubionego gatunku kawy lub herbaty stanie się jeszcze przyjemniejszy, gdy podczas parzenia, a później degustacji wykorzystamy zestaw odpowiednich akcesoriów. Oferowane w sklepie Porcella dzbanuszki, herbaciane i kawowe filiżanki czy zaparzacze pomogą wydobyć głęboki aromat naparu. Dostępne w sklepie dekoracyjne świece zapachowe pozwolą natomiast cieszyć się intensywnym aromatem kawy lub herbaty przez długi czas.

Co podać?
Jeśli przyjdzie nam ochota na filiżankę gorącego napoju poza domem, na przykład w trakcie wypadu na zakupy, warto odwiedzić przytulną kawiarenkę. Coffe&More przyciąga włoskimi i austriackimi specjałami. Kawiarnia oferuje przyrządzane według oryginalnych i tradycyjnych przepisów napoje kawowe. Prawdziwe, włoskie espresso, trójwarstwowe latte machiatto z pianką mleczną czy też melanż wiedeński z bitą śmietaną oto propozycje, które zachęcają już samą nazwą. Ofert herbat, serwowanych w dzbanuszku, jest także bardzo wiele - do wyboru, do koloru.

Na łyk tradycyjnej herbaty z cytryną lub kawy w rozsądnej cenie zaprasza Caffe Toffino. Specjalnością kawiarni jest kawa "po królewsku" z dodatkiem ajerkoniaku, spienionym mlekiem oraz espresso. Wraz z kawałkiem słodkiego torciku smak tych gorących napojów nie tylko nas pobudzi, ale również sprawi ogromną radość podniebieniu.

auchanbielany_front.jpg

REDUTA (WARSZAWA)Noc zakupów

2 października, w godzinach 20. - 24. Reduta zaprasza na Noc Zakupów. Rabaty do 50%. Do wygrania 20.000 złotych na darmowe zakupy w CH Reduta.

reduta_noczakupow.jpg


ZŁOTE TARASY (WARSZAWA)Złote Tarasy rozbrzmiewające preludiami Chopina
 
Teraz, aby wysłuchać nastrojowej muzyki Fryderyka Chopina nie potrzeba biletów wstępu ani wyprawy do Żelazowej Woli. Wystarczy wybrać się w czwartek do winiarni La Passion du Vin w Złotych Tarasach, by w kameralnej atmosferze rozkoszować się muzyką mistrza. Utwory wielkiego kompozytora wykonywane są przez studentów Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Dodatkową atrakcję czwartkowych koncertów stanowią ciekawostki, anegdoty i krótkie informacje o jego życiu, którymi przeplatane są poszczególne utwory. Taka forma koncertów czyni z nich prawdziwą lekcję muzyki, która ucieszy zarówno wytrawnych melomanów jak i tych, którzy pragną poznać lepiej twórczość sławnego Polaka. Projekt "Z pasji do Chopina" jest cykliczną imprezą kulturalną - w każdy czwartek o godzinie 19. prezentowane są inne utwory, w różnych interpretacjach. W najbliższym terminie 2 października godzinie 19. w Winiarni La Passion du Vin w Złotych Tarasach, recital w wykonaniu Pawła Filka. W programie:
 • Mazurek A-mol op. 59 nr 1
 • Nokturn Cis-mol op. 27 nr 1
 • Mazurek As-dur op. 59 nr 2
 • Nokturn Des-dur op. 27 nr 2
 • Mazurek Fis-mol op. 53 nr 3
 • Polonez A-dur op. 53
Zawieś życzenie na "Drzewie życzeń" - instalacja autorstwa sławnej artystki Yoko Ono w Złotych Tarasach!

Począwszy od dnia dzisiejszego miłośnicy sztuki mogą podziwiać jedną z instalacji autorstwa legendarnej japońskiej artystki Yoko Ono. "Drzewo życzeń" znajduje się na drugim piętrze Złotych Tarasów (w sąsiedztwie salonu Almi Decor) i pozostanie tam do 26 października. Przez ten czas wszyscy, którzy odwiedzą Złote Tarasy będą mogli zawiesić na drzewku własne, odręcznie napisane życzenia. Artystka pragnie, by dzięki dużej ilości zawieszonych kartek drzewko przypominało wielki kwiat. Po zakończeniu instalacji życzenia z tego drzewka zostaną przeniesione do wieży życzeń, która zbudowała Yoko Ono ku pamięci John Lenona w Rejkaviku.

Począwszy do dzisiaj miłośnicy sztuki awangardowej i eksperymentalnej mogą podziwiać w Złotych Tarasach dzieło jednej z największych artystek tego nurtu - Yoko Ono. Instalacja o nazwie "Drzewo życzeń" stanęła dzisiaj na drugim piętrze centrum handlowego. Idea instalacji zakłada, że każdy może zawiesić na niej karteczkę z własnym życzeniem, w myśl koncepcji Yoko Ono, pragnącej zachęcać publiczność do aktywnego uczestniczenia w kreowaniu dzieł sztuki. Drzewka, które od wielu lat stanowią integralna część wystaw artystki, spotkać można było już w wielu miejscach świata.

INNE CIEKAWE WYDARZENIAKoncert charytatywny "Różowej wstążki"

4 października, o godzinie 15., przy dworcu Warszawa Śródmieście, Samsung Electronics Polska oraz Miasto Stołeczne Warszawa zapraszają na koncert charytatywny "Różowej wstążki". Zagrają: Kayah, Tede, Smolik, Mosqitoo. Zadbaj o siebie, pomóż innym, przyjdź na koncert.

rozowawstazka_felicjanska.jpg


Fanfaronada zaprasza na pokaz mody w Szczecinie

Pokaz mody miejskiej Fanfaronady w wykonaniu Teatru Tańca Vogue i stylizacji The Sweetest Company odbędzie się 1 października o godz. 20. w Brama Jazz Cafe w Szczecinie. Wieczór ten zwieńczy koncert zespołu Big Fat Mama, a także specjalnie przygotowany set DJ-ów środkowomiejskich, MissMary i Kovala. Cała impreza odbędzie się w ramach Festiwalu Sztuki Miejskiej. Więcej na stronie: profile.myspace.com.

PROMOCJE W SKLEPACHCroppTownBileciki do kontroli

W sklepach CroppTown trwa akcja "Bileciki do kontroli". Szczegóły na stronie bilecikidokontroli.pl.

bileciki_end.gifIntersportSamochód do wygrania!

Tylko do 31 października, przy zakupie dowolnego produktu The North Face w jednym ze sklepów Intersport, możesz wygrać samochód Renault Koleos oraz torby podróżne i plecaki The North Face.

Jacqueline RiuZłote dni w Jacqueline Riu!

Od 25 września do 7 października firma obniża ceny wybranych produktów z kolekcji jesień-zima 2008/09. Obniżki sięgną aż 50 procent!

Adresy sklepów Jacqueline Riu >>>

KappAhl25% zniżki na wszystkie spodnie

Teraz w sklepach KappAhl przy zakupie dowolnych spodni damskich, męskich lub dziecięcych, dostaniesz 20% zniżki!

kappahl_promo_4pazdz.jpg


MarionnaudPromocje

W perfumeriach Marionnaud obowiązują następujące promocje:

marion_12wrz.jpg


ReservedPromocja płaszczy

W Reserved obowiązuje promocja na płaszcze. Możesz je kupić już za 149 złotych!

Adresy sklepów Reserved >>>

pla.jpg


SephoraPromocje

W perfumeriach Sephora obowiązują następujące promocje:

seph_27wrz.jpg


Superpharm2 za 1

Superpham zaprasza do skorzystania z oferty promocyjnej - "2 za 1" - weź dwa produkty a zapłacisz tylko za jeden. Szczegóły promocji w folderze promocyjnym dostępnym na stronie superpharm.pl. Oferta ważna do 1 października.

superpharm_2za1.jpg


TrollLucky Days

W najbliższy weekend w Trollu zapanują Lucky Days. Wpadnij i zobacz, jakie niespodzianki cenowe czekają na Ciebie w sklepach tej marki!

troll_luckydays.jpg


Studenckie wtorki

Jeśli jesteś studentką i chcesz rozpocząć nowy rok na uczelni w super ciuchach, zajrzyj do Trolla! Możesz skorzystać ze specjalnej zniżki. Wystarczy, że pokażesz ważną legitymację studencką, a otrzymasz rabat 20% na całą kolekcję. Promocja ważna we wtorki, do 31 października.

Adresy sklepów Troll >>>

troll_studenckie_wtorki.jpg


Yes I MonnariWspólne zakupy Yes i Monnari - sojusz korzyści!

Dwie markowe firmy: jubilerska Yes oraz odzieżowa Monnari zawarły sojusz, dzięki któremu zyskają klientki Sklepów Jubilerskich Yes i salonów Monnari. W terminie od 1 września do 31 grudnia 2008 roku salony obu sieci handlowych oferują specjalny, wzajemny rabat -5% dla posiadaczy Kart Stałego Klienta.

Przy zakupach w Monnari należy okazać Kartę Klienta Yes Club (Zieloną, Czerwoną lub Złotą), a w sklepach Yes - Kartę Monnari. Ten specjalny rabat nie łączy się z innymi promocjami.

W okresie obowiązywania promocji obie sieci będą oferowały swe najnowsze kolekcje. Na sezon Jesień-Zima 2008 Monnari proponuje 2 linie: "Nowe horyzonty" - inspirowaną stylem Art Deco i "Marlena", nawiązującą do stylu Marleny Dietrich, klasycznej, męskiej elegancji, przełamanej kobiecymi dodatkami. Zaś Sklepy Jubilerskie Yes jako nowość proponują w tym czasie złote charmsy z kolekcji "Cała Ja!" - Yes Charms Collection oraz srebrną biżuterię zdobioną kamieniami naturalnymi z kolekcji "Talizmany".

PROMOCJE KOSMETYCZNERevlonNowa, niższa cena lakierów do paznokci marki Revlon

Marka Revlon przygotowała niespodziankę dla swoich klientek. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, od 1 października wprowadza na stałe nową, niższą cenę lakierów do paznokci. 20 niepowtarzalnych kolorów lakierów będzie można kupić już za 19,99 zł za sztukę.

Revlon obniża na stałe cenę lakierów do paznokci na polskim rynku aż o 57%. Sugerowana cena detaliczna sprzedaży to 19,99 zł, zamiast 35 zł. Lakiery w tej cenie klientki będą mogły kupić od 1 października w perfumeriach i drogeriach na terenie całej Polski oraz w sieci sklepów Galeria Centrum. Lakiery w nowej cenie będą sprzedawane na specjalnie przygotowanym displayu, który mieści 20 najlepiej sprzedających się i najmodniejszych odcieni.

revlon_tansze_lakiery.jpg


Tradycyjnie życzymy miłego weekendu!

Kasia Tolak

Temat tygodnia

Najmodniejsze kostiumy kąpielowe lato 2015

Jeśli w tym roku szukacie prawdziwej odmiany na plażę - macie w czym wybierać.

Inspiracje

W dzisiejszych inspiracjach na pierwszy plan wychodzą sportowe buty - slip-on.…

obejrzyj nasz zestaw…

Rady stylistki

Jednym z hitów nadchodzącej wiosny będą “buty wsuwki” czyli slip-on. Zobaczcie…

obejrzyj nasz zestaw…

Tańsza alternatywa

Zobaczcie okrągłe okulary z pokazu Noon by Noor i Bibhu Mohapatra i tańszą…

obejrzyj nasz zestaw…

Reklama
Reklama
Reklama

dziecko.CoGdzieZaile.pl

2014-12-17

Wyniki konkursu Ever After High

Ogłaszamy wyniki konkursu z firmą Mattel - Ever After High ! Zobaczcie kto został zwycięzcą i do kogo pofruną świąteczne niespodzianki!

Przeczytaj całość na dziecko.CoGdzieZaile.pl

Magazyner.pl

2015-09-30

Vans Mountain Edition Fall15

Vans już kilka sezonów temu wziął sobie mocno do serca zarzuty o nie posiadaniu w swoim asortymencie modeli nadających się na chłodniejszą część roku. Projektanci marki zabrali się do pracy, a efektem tego zamieszania jest linia Mountain Edition. Zobaczcie jak ta seria prezentuje się tym razem!

Przeczytaj całość na Magazyner.pl

RecPlay.pl

2014-07-01

BenQ SP2 - z zegarkiem w komplecie

Firma BenQ wprowadziła do swojej oferty ciekawą kamerkę sportową. Model SP2 jest dostarczany w komplecie z zegarkiem, który służy do do sterowania kamerą 
i podglądu na żywo rejestrowanego materiału.

Przeczytaj całość na RecPlay.pl