MODA: Nowe kolekcje 2007-12-20

S.T.A.M.P.S.. - zegarkowe znaczki

Poznaj markę S.T.A.M.P.S., oferującą zabawne, fantazyjne i niedrogie zegarko-znaczki, czy - jak kto woli - znaczko-zegarki. To doskonały pomysł na prezent!

Pomysł stworzenia marki S.T.A.M.P.S. powstał w roku 1996 w Niemczech w wyniku spotkania dwóch managerów z wieloletnim doświadczeniem: Petera Geschwinda z firmy Swatch i Andreasa Schwenkera z firmy Citizen. Za rozwój techniczny produktu odpowiedzialny został jeden z inwestorów firmy Swatch - Elmar Mock.

S.T.A.M.P.S. produkowany jest na terenie UE i cechuje go wysoka jakość wykonania (dwuletnia gwarancja na mechanizm i baterię). Specjalna taśma firmy 3M nie pozostawia żadnych śladów, co daje wiele możliwości użytkowania. S.T.A.M.P.S. można wielokrotnie przyklejać, odklejać i przeklejać i nosić gdzie się chce: na ubraniu, torbie, w samochodzie, na lustrze. Można też go nosić na bransoletce jak klasyczny zegarek.

stamps_2.jpg
zegarki Stamps


Obecnie marka S.T.A.M.P.S. jest dostępna na wszystkich kontynentach, w ponad trzydziestu krajach. W Polsce zadebiutowała w roku 2007 w Warszawie, wraz z nową światową kampanią Time to change. Z inicjatywy Galerii Zoom w Warszawie została stworzona pierwsza rodzima seria S.T.A.M.P.S.: "Polscy Graficy". Autorami projektów są młodzi polscy twórcy: Agata Nowicka, znana jako ENDO, Magda Ponagajbo i Tomasz Walenta.

Zegarki Stamps można kupić w Warszawie, na ul. Dobrej 56/66 (gmach BUW). Kosztują od 64 złotych za pojedynczy egzemplarz do 210 za komplet.

stamps_czarne.jpg
zegarki Stamps


S.T.A.M.P.S. O SOBIE I SWOICH PRODUKTACHFilozofia marki: zmiany, zmiany, zmiany
Zmienia się świat, zmieniają się ludzie, zmieniają czasy. Zmienia się postrzeganie również funkcji czasu i samych zegarków. Zamiana klasycznego zegarka na produkt lifestyle.

Rodowód marki: solidna i sprawdzona
Koncept S.T.A.M.P.S. powstał w roku 1996 w Niemczech w wyniku spotkania dwóch managerów z wieloletnim doświadczeniem. Petera Geschwinda z firmy Swatch i Andreasa Schwenkera z firmy Citizen. Za rozwój techniczny produktu odpowiedzialny został jeden z inwestorów firmy Swatch- Elmar Mock.

Nowa kampania 2007: time to change
Obecnie marka S.T.A.M.P.S. posiada globalny zasięg i jest dostępna na wszystkich kontynentach, w ponad trzydziestu krajach. W Polsce marka S.T.A.M.P.S. debiutuje w roku 2007 w Warszawie, wraz z nową światową kampanią Time to change.

stamps_czb.jpg
zegarki Stamps


Nieograniczone możliwości: S.T.A.M.P.S. to koncept a nie produkt
S.T.A.M.P.S. daje wiele nowych możliwości użytkowych. S.T.A.M.P.S. można wielokrotnie przyklejać, odklejać i przeklejać. Nosić na płaszczu, torbie, butach. Mieć go na komputerze, lustrze i w samochodzie. S.T.A.M.P.S. można też nosić na bransoletce jak klasyczny zegarek. Wiele z możliwości użytkowych S.T.A.M.P.S. czeka jeszcze na odkrycie. Poznanie ich będzie zależeć tylko i wyłącznie od osobistej kreatywności użytkownika S.T.A.M.P.S.

Osobisty manifest: bogactwo barw i wzorów
Każdy z nas jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Wyjątkowi są ludzie, firmy, w których pracują, wydarzenia, które ich dotyczą. Z pomocą S.T.A.M.P.S. można tworzyć indywidualne wzory o nieograniczonej grafice i kolorystyce.

stamps_paski.jpg
zegarki Stamps


Użytkownicy S.T.A.M.P.S.: ludzie młodzi duchem
Odbiorcami S.T.A.M.P.S. są osoby w wieku od 5 do 55 lat, zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Wszyscy, którzy cenią dobre wzornictwo.

Ze S.T.A.M.P.S. są najlepsi
Specjalną, wyjątkowo kobiecą French Colection zaprojektował dla S.T.A.M.P.S. uznany francuski grafik Luis Ferrero. W Polsce z inicjatywy Galerii Zoom w Warszawie została stworzona pierwsza rodzima seria "Polscy Graficy". Autorami projektów S.T.A.M.P.S. są młodzi polscy twórcy: Agata Nowicka, znana jako ENDO, Magda Ponagajbo i Tomasz Walenta.

Minibilbord: 420 mm x 420 mm
Z nowatorskiego medium S.T.A.M.P.S. skorzystało już ponad 1000 korporacji i firm na całym świecie. Są wśród nich m.in. międzynarodowe korporacje, urzędy promocji krajów i miast, muzea, kluby sportowe, sklepy. Każdy podmiot i osoba prywatna może stworzyć swój własny i niepowtarzalny wzór S.T.A.M.P.S.

stamps_szare.jpg
zegarki Stamps


Gwarancja Jakości: dwuletnia
S.T.A.M.P.S. produkowany jest na terenie UE, a to oznacza wysoką jakość wykonania. Użytkownik dostaje dwuletnią gwarancją na mechanizm i baterię. Bateria jest wymienialna i standardowa, wiec S.T.A.M.P.S. może towarzyszyć nam naprawdę długo. Specjalna taśma firmy 3M pozwala wielokrotnie przeklejać S.T.A.M.P.S., nie pozostawia żadnych śladów, więc bez obawy można mieć S.T.A.M.P.S. praktycznie wszędzie.

Ceny: niewielki rozmiar = niewielki koszt
Ceny detaliczne S.T.A.M.P.S. wynoszą od 64 złotych za pojedynczy S.T.A.M.P.S. do 210 za komplet.

Kasia Tolak

  • Nowe marki w Galerii Mokotów, Złotych Tarasach i Blue City

    Wiosna to niewątpliwie czas zmian. Odczujemy je także w centrach handlowych. Butiki Stefanel i Hot Dog w Galerii Mokotów, Bain de Nuit w Blue City oraz nowe stoiska Złotych Tarasach. Nie zabraknie też niespodzianek z okazji otwarcia!

    MODA: Wydarzenia 2009-02-04

  • Swatch na jesień i zimę 2007/2008

    Prezentujemy zegarki i biżuterię z jesienno-zimowej kolekcji marki Swatch. Modnie i kolorowo, ale też innowacyjnie, nowocześnie i elegancko. Oto najnowsze, kolekcje marki Swatch: zegarków i biżuterii dla kusicielki i słodkiej kobietki oraz dla fanek pop-artu.

    MODA: Nowe kolekcje 2007-08-10

Temat tygodnia

Kurtki na jesień 2014

Przegląd najmodniejszych płaszczy na jesień 2014 za nami. Dziś przyszła kolej na kurtki! Zobacz wybrane przez nas ramoneski, parki, bomber jacket czy pikowane modele!

Inspiracje

Przygotowałyśmy dla Was zestaw z koronkową sukienką w roli głównej. Zobacz…

obejrzyj nasz zestaw…

Rady stylistki

Bluzy znajdziecie u wszystkich marek i projektantów - naszym zdaniem na jesień…

obejrzyj nasz zestaw…

Tańsza alternatywa

Zobacz tańszą i droższą wersję koszuli w kratę - wybrałyśmy biało-czarną…

obejrzyj nasz zestaw…

Reklama
Reklama
Reklama

dziecko.CoGdzieZaile.pl

2014-09-29

Massimo Dutti - kolekcja dla dzieci jesień 2014

Dziecięca kolekcja Massimo Dutti na jesień 2014 to mistrzowskie krawiectwo, ponadczasowa klasyka, ale przede wszystkim wygoda! Zobaczcie najnowszą kolekcję Massimo Dutti.

Przeczytaj całość na dziecko.CoGdzieZaile.pl

Magazyner.pl

2014-09-30

GoPro Hero,Hero 4 Silver i Hero 4 Black. Trzeba wybierać: Filmy 4K albo Dotykowy ekran

Rodzina sportowych kamerek GoPro oficjalnie powiększyła się o trzy nowe modele. Na najniższą półkę wskakuje model nazywający się po prostu HERO, natomiast najwyższą zajmują HERO4 Silver i HERO4 Black. Ten ostatni jako jedyny umożliwia nagrywanie filmów w rozdzielczości 4K z prędkością 30 kl/s.

Przeczytaj całość na Magazyner.pl

RecPlay.pl

2014-07-01

BenQ SP2 - z zegarkiem w komplecie

Firma BenQ wprowadziła do swojej oferty ciekawą kamerkę sportową. Model SP2 jest dostarczany w komplecie z zegarkiem, który służy do do sterowania kamerą 
i podglądu na żywo rejestrowanego materiału.

Przeczytaj całość na RecPlay.pl