MODA: Nowe kolekcje 2007-12-20

S.T.A.M.P.S.. - zegarkowe znaczki

Poznaj markę S.T.A.M.P.S., oferującą zabawne, fantazyjne i niedrogie zegarko-znaczki, czy - jak kto woli - znaczko-zegarki. To doskonały pomysł na prezent!

Pomysł stworzenia marki S.T.A.M.P.S. powstał w roku 1996 w Niemczech w wyniku spotkania dwóch managerów z wieloletnim doświadczeniem: Petera Geschwinda z firmy Swatch i Andreasa Schwenkera z firmy Citizen. Za rozwój techniczny produktu odpowiedzialny został jeden z inwestorów firmy Swatch - Elmar Mock.

S.T.A.M.P.S. produkowany jest na terenie UE i cechuje go wysoka jakość wykonania (dwuletnia gwarancja na mechanizm i baterię). Specjalna taśma firmy 3M nie pozostawia żadnych śladów, co daje wiele możliwości użytkowania. S.T.A.M.P.S. można wielokrotnie przyklejać, odklejać i przeklejać i nosić gdzie się chce: na ubraniu, torbie, w samochodzie, na lustrze. Można też go nosić na bransoletce jak klasyczny zegarek.

stamps_2.jpg
zegarki Stamps


Obecnie marka S.T.A.M.P.S. jest dostępna na wszystkich kontynentach, w ponad trzydziestu krajach. W Polsce zadebiutowała w roku 2007 w Warszawie, wraz z nową światową kampanią Time to change. Z inicjatywy Galerii Zoom w Warszawie została stworzona pierwsza rodzima seria S.T.A.M.P.S.: "Polscy Graficy". Autorami projektów są młodzi polscy twórcy: Agata Nowicka, znana jako ENDO, Magda Ponagajbo i Tomasz Walenta.

Zegarki Stamps można kupić w Warszawie, na ul. Dobrej 56/66 (gmach BUW). Kosztują od 64 złotych za pojedynczy egzemplarz do 210 za komplet.

stamps_czarne.jpg
zegarki Stamps


S.T.A.M.P.S. O SOBIE I SWOICH PRODUKTACHFilozofia marki: zmiany, zmiany, zmiany
Zmienia się świat, zmieniają się ludzie, zmieniają czasy. Zmienia się postrzeganie również funkcji czasu i samych zegarków. Zamiana klasycznego zegarka na produkt lifestyle.

Rodowód marki: solidna i sprawdzona
Koncept S.T.A.M.P.S. powstał w roku 1996 w Niemczech w wyniku spotkania dwóch managerów z wieloletnim doświadczeniem. Petera Geschwinda z firmy Swatch i Andreasa Schwenkera z firmy Citizen. Za rozwój techniczny produktu odpowiedzialny został jeden z inwestorów firmy Swatch- Elmar Mock.

Nowa kampania 2007: time to change
Obecnie marka S.T.A.M.P.S. posiada globalny zasięg i jest dostępna na wszystkich kontynentach, w ponad trzydziestu krajach. W Polsce marka S.T.A.M.P.S. debiutuje w roku 2007 w Warszawie, wraz z nową światową kampanią Time to change.

stamps_czb.jpg
zegarki Stamps


Nieograniczone możliwości: S.T.A.M.P.S. to koncept a nie produkt
S.T.A.M.P.S. daje wiele nowych możliwości użytkowych. S.T.A.M.P.S. można wielokrotnie przyklejać, odklejać i przeklejać. Nosić na płaszczu, torbie, butach. Mieć go na komputerze, lustrze i w samochodzie. S.T.A.M.P.S. można też nosić na bransoletce jak klasyczny zegarek. Wiele z możliwości użytkowych S.T.A.M.P.S. czeka jeszcze na odkrycie. Poznanie ich będzie zależeć tylko i wyłącznie od osobistej kreatywności użytkownika S.T.A.M.P.S.

Osobisty manifest: bogactwo barw i wzorów
Każdy z nas jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Wyjątkowi są ludzie, firmy, w których pracują, wydarzenia, które ich dotyczą. Z pomocą S.T.A.M.P.S. można tworzyć indywidualne wzory o nieograniczonej grafice i kolorystyce.

stamps_paski.jpg
zegarki Stamps


Użytkownicy S.T.A.M.P.S.: ludzie młodzi duchem
Odbiorcami S.T.A.M.P.S. są osoby w wieku od 5 do 55 lat, zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Wszyscy, którzy cenią dobre wzornictwo.

Ze S.T.A.M.P.S. są najlepsi
Specjalną, wyjątkowo kobiecą French Colection zaprojektował dla S.T.A.M.P.S. uznany francuski grafik Luis Ferrero. W Polsce z inicjatywy Galerii Zoom w Warszawie została stworzona pierwsza rodzima seria "Polscy Graficy". Autorami projektów S.T.A.M.P.S. są młodzi polscy twórcy: Agata Nowicka, znana jako ENDO, Magda Ponagajbo i Tomasz Walenta.

Minibilbord: 420 mm x 420 mm
Z nowatorskiego medium S.T.A.M.P.S. skorzystało już ponad 1000 korporacji i firm na całym świecie. Są wśród nich m.in. międzynarodowe korporacje, urzędy promocji krajów i miast, muzea, kluby sportowe, sklepy. Każdy podmiot i osoba prywatna może stworzyć swój własny i niepowtarzalny wzór S.T.A.M.P.S.

stamps_szare.jpg
zegarki Stamps


Gwarancja Jakości: dwuletnia
S.T.A.M.P.S. produkowany jest na terenie UE, a to oznacza wysoką jakość wykonania. Użytkownik dostaje dwuletnią gwarancją na mechanizm i baterię. Bateria jest wymienialna i standardowa, wiec S.T.A.M.P.S. może towarzyszyć nam naprawdę długo. Specjalna taśma firmy 3M pozwala wielokrotnie przeklejać S.T.A.M.P.S., nie pozostawia żadnych śladów, więc bez obawy można mieć S.T.A.M.P.S. praktycznie wszędzie.

Ceny: niewielki rozmiar = niewielki koszt
Ceny detaliczne S.T.A.M.P.S. wynoszą od 64 złotych za pojedynczy S.T.A.M.P.S. do 210 za komplet.

Kasia Tolak

  • Nowe marki w Galerii Mokotów, Złotych Tarasach i Blue City

    Wiosna to niewątpliwie czas zmian. Odczujemy je także w centrach handlowych. Butiki Stefanel i Hot Dog w Galerii Mokotów, Bain de Nuit w Blue City oraz nowe stoiska Złotych Tarasach. Nie zabraknie też niespodzianek z okazji otwarcia!

    MODA: Wydarzenia 2009-02-04

  • Swatch na jesień i zimę 2007/2008

    Prezentujemy zegarki i biżuterię z jesienno-zimowej kolekcji marki Swatch. Modnie i kolorowo, ale też innowacyjnie, nowocześnie i elegancko. Oto najnowsze, kolekcje marki Swatch: zegarków i biżuterii dla kusicielki i słodkiej kobietki oraz dla fanek pop-artu.

    MODA: Nowe kolekcje 2007-08-10

Temat tygodnia

Zestawy na Wielkanoc 2014

Przed Wami 7 zestawów na zbliżające się święta i związane z nimi uroczystości rodzinne. Obejrzyj nasze stylizacje!

Inspiracje

Lubisz mocne kolory? Soczysta, pomarańczowa barwa pojawiła się na wybiegach i w…

obejrzyj nasz zestaw…

Rady stylistki

Szary dres wiedzie prym wśród projektantów! Przekonaj się, że nawet w dresowej…

obejrzyj nasz zestaw…

Tańsza alternatywa

Biały kolor wiedzie prym w wiosenno-letnich kolekcjach, także światowych…

obejrzyj nasz zestaw…

Reklama
Reklama

Ranking

Płaszcz - New Yorker

229.95

Kurtka - New Yorker

149.00

Trampki - Converse

329.00

Zobacz pełen ranking…

Reklama

dziecko.CoGdzieZaile.pl

2014-04-18

Życzenia Wielkanocne - Wielkanoc 2014

Z okazji Świąt Wielkanocnych, życzymy wszystkim naszym czytelnikom dziecinnie, pięknych świąt!

Przeczytaj całość na dziecko.CoGdzieZaile.pl

Magazyner.pl

2014-04-18

Życzenia Wielkanocne 2014

Z okazji Świąt Wielkanocnych Magazyner chciałby życzyć Wam wszystkim dużo szczęścia, radości i spełnienia najskrytszych marzeń!

Przeczytaj całość na Magazyner.pl

RecPlay.pl

2014-04-09

420 złotych zwrotu przy zakupie projektora Epson EH-TW5200

Promocja firmy Epson - każdy kto kupi i zarejestruje projektor Epson EH-TW5200 otrzyma zwrot kwoty 420 złotych.

Przeczytaj całość na RecPlay.pl