Zawód detektyw

Zawód detektywa wiąże się z dużym ryzykiem i odpowiedzialnością. Każdy detektyw musi stanąć przed niezwykle ważnym wyborem. Musi zdecydować się na sprzęt, którego będzie używać w pracy. Akcesoria szpiegowskie muszą być najwyższej jakości i kupione w sprawdzonym, zaufanym sklepie. Dobry detektyw nie może sobie pozwolić, aby w czasie akcji jego sprzęt miał jakąkolwiek usterkę. Odpowiednie akcesoria szpiegowskie mogą sprawić, że nawet przeciętny człowiek może zmienić się w detektywa równego z Sherlockiem Holmesem.

 

Jakie akcesoria szpiegowskie powinien kupić detektyw?

Wybór odpowiedniego sprzętu jest niezwykle ważny w pracy detektywa. Równie ważne jest to, aby sprzęt był bardzo trudno wykrywalny i nieoczywisty. Kamera, podsłuch i lokalizator to niezbędne urządzenia stosowane w pracy każdego detektywa. Czy mogą one być nieoczywiste i czymś jeszcze zaskoczyć ? Oczywiście, że tak. Przy obecnym rozwoju technologii, na rynek trafiają coraz nowsze, ulepszone akcesoria szpiegowskie. Szczególnie polecany jest długopis z wbudowaną kamerą lub dyktafonem. Innym ciekawym urządzeniem jest kamera wbudowana w kubek na kawę lub w oprawie okularów. Dobry detektyw powinien również zainwestować w profesjonalny wykrywacz zagrożeń. Jest to sprzęt, który wykrywa inne podsłuchy, ma bardzo wysoką czułość i jest urządzeniem przeznaczonym tylko dla profesjonalistów. Również szeroka oferta dyktafonów czeka na detektywów. Można zakupić dyktafon ukryty w powerbanku, przedłużaczu do monitoringu audio, w długopisie, a nawet w kluczyku samochodowym. Oferta urządzeń szpiegowskich jest tak szeroka, że każda osoba może wybrać dla siebie sprzęt, według własnego gustu i preferencji.

 

Jaki jest koszt sprzętu detektywistycznego?

Profesjonalne urządzenie wykrywające zagrożenie może kosztować nawet powyżej 76 tys złotych. Jest to sprzęt wielofunkcyjny, niezwykle ułatwiający pracę detektywa. Dostępne są również tańsze rozwiązania, takie jak ręczny złącz nieliniowych. Koszt takiego urządzenia to 35-49 tys złotych. Równie przydatny jest zestaw zagłuszający mikrofony. Koszt takiego zestawu to od 5 tys do nawet 17 tys złotych.

Sprawdź na: https://www.alfatronik.com.pl/